Śpiworek Natulino daje Ci pewność, że twoje dziecko jest zawsze przykryte, co zapewnia mu stały komfort cieplny, a ryzyko odkrycia się w nocy i wychłodzenia nie istnieje (w przeciwieństwie do tradycyjnych kołderek i kocyków).  

Śpiworki Natulino wykonane są w 100% z bawełny,  nie posiadają rękawów dzięki czemu zwiekszają swobodny przepływ powietrza. Są dostępne w 3 wariantach: jedno-, dwu- i trzywarstwowym, dzięki czemu pozwalają na dopasowanie do temperatury otoczenia. Dobierz właściwy śpiworek, aby uniknąć przegrzewania dziecka.

Śpiworki Natulino zostały zaprojektowane we współpracy ze specjalistami z myślą o zdrowym i bezpiecznym śnie niemowląt. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kołderek, kocy i otulaczy. Dzięki śpiworkowi Natulino możesz być pewny, że twarz dziecka nigdy nie zostanie przypadkowo zakryta. Unikalny kształt śpiworka zapewnia pełną swobodę ruchów i zdrowy rozwój bioderek.  Wszystkie materiały użyte do produkcji śpiworka posiadają certyfikat jakości OEKO-TEX® standard. Śpiworki Natulino można stosować w różnych temperaturach otoczenia od 16 do 27 stopni Celsjusza, dzięki czemu możesz zapewnić komfort cieplny i bezpieczny  sen Twojemu dziecku w każdych warunkach.

DLACZEGO NATULINO?

Śpiworki Natulino zostały zaprojekwowane przy współrpacy z neonatologami i położnymi z myślą o zdrowym i bezpiecznym śnie niemowląt. Uwielbiane przez rodziców - polecane przez specjalistów.

Specjalny kształt śpiworka zapewnia pełną swobodę ruchów - zarówno rączek jak i nóżek - co jest niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Bioderka twojego maluszka w śpiworku Natulino nie są w żaden sposób unieruchomione - co zapewnia im zdrowy rozwój, a dziecku komfortowy sen.

Natulino to prawdopodobnie najbezpieczniejszy  śpiworek dla niemowląt na rynku. Dzięki niemu, masz pewność, że twarz twojego dziecka nie zostanie  nigdy nakryta, co może mieć miejsce w przypadku używania tradycyjnych kocyków i kołderek. W przeciwieństwie do otulaczy, zapewnia pełną swobodę ruchów. 

Czy wiesz, że śpiworki Natulino są najczęściej wybieranymi śpiworkami przez rodziców do szpitala w wyprawce i stosowanymi od narodzin dziecka na oddziałach noworodkowych? 

Kolekcja szpitalna "Natulino Vita" dostępna jest zarówno dla dzieci urodzonych w terminie, jak i dla wcześniaków. Natulino jako jedyne oferuje także śpiworki dla wcześniaków PREEMIE.

Wszystkie materiały posiadają certyfiak jakości OEKOTEX standard

Wysoka jakość materiałów

100% bawełna

Wykonany z wysokiej jakości polskiej bawełny.

Idealnie zaprojektowane na każdy etap życia.

Starannie dopasowana wielkość otworów na główkę i rączki.

Bezpieczny i dopasowany

Odwrócony zamek

premium YKK

wolny od niklu, zapewnia

łatwą zmianę pieluszki.

Ława zmiana

pieluszki

Specjalny kształ,

zapewniający

swobodę ruchu,

zdrowy dla bioderek.

Zdrowy dla bioderek

Made in Poland

Zaprojekowny i wyprodukowany w Polsce przy współpracy polskich specjalitów.

Ochraniacz podbródka

Specjalny ochroniacz na zamek chroniący podródek dziecka.

Wygodny i zdrowy 

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i zdrowym śnie niemowląt.